Paczki Anglia

Przewóz osób to nie jedyna usługa, którą oferujemy. Prócz pasażerów, przewozimy również paczki, które są dla nas (zaraz po pasażerach) również bardzo ważne. Transport paczek z Anglii do Polski dopracowaliśmy do perfekcji, redukując czas oczekiwania na dotarcie kuriera i oferując najniższe ceny na transportowej arenie.

Przesyłki kurierskie to nie tylko wysyłka paczki na terenie kraju, to również wysyłka za granicę, w dowolne miejsce na świecie. Specjalizujemy się w tego typu wysyłkach, posiadamy szeroką ofertę, cennik który zależny jest od miejsca, w które chcą Państwo dostarczyć paczkę oraz pełen pakiet ubezpieczeń nadania.

W przypadku dalekiej wysyłki (na przykład do Anglii), ubezpieczamy przesyłki. Przesyłki kurierskie dostarczane przez nasza firmę zwykle docierają o adresata w przeciągu 5 dni roboczych. Czas może być krótszy w zależności od miejsca oczywiście. Dbamy o bezpieczeństwo i szybkość przewozu każdej paczki, która została powierzona w nasze ręce. Usługi kurierskie, oferowane przez nas mają priorytetowy charakter, każda paczka to jak oczko w głowie dla przewoźnika. Zapraszamy do nadania paczki, którą zajmiemy się tak, aby ani nadawca, ani adresat nie stracili jej zawartości. Mamy możliwość przewozu różnych przedmiotów, zaczynając od małych paczek, po większe bagaże, aplety z produktami, a kończąc na motocyklach lub quadach. Jesteśmy gotowi na wszystko, co związane z przewozem paczek i transportem międzynarodowym!